Hungary United Kingdom(Great Britain)

Állás

1. Értékesítés/kereskedelem irodai pozíció

Műszaki végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk teljes vagy rész munkaidőben irodai munkára.

Elvárások, előnyök:

– a cég profiljának megfelelő végzettség

– forgácsoló szerszámok, mérőeszközök ismerete előnyt jelent

– jó kommunikációs és együttműködő készség

– angol és/vagy német nyelv ismerete előny

Határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel.

Kezdés: azonnal.

Jelentkezni a grafker@t-online.hu vagy a titkar.grafker@t-online.hu email címen, fényképes szakmai önéletrajzzal lehet.

Munkavégzés helye: 1118 Budapest, Villányi út 78. 1/8.

2. Területi képviselő/értékesítő Magyarország több területére

Cégünk területi képviselőt, értékesítőt keres fő- vagy mellékállásban Magyarország több területére (Győr/Miskolc/Eger/Kaposvár/Szeged és ezen városok környéke)

Cégprofil: szerszámgépek, forgácsoló szerszámok, mérőeszközök, CNC gépek és gép tartozékok magyarországi értékesítése.

Feladatok:

– meglévő és új partnerek felkeresése, termékek értékesítés, folyamatos kapcsolattartás

– árajánlatok kiadása, megrendelések kezelése

– vevői igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás

Elvárások:

– felsőfokú, de minimum középfokú, profilnak megfelelő végzettség
– forgácsolásban, méréstechnikában való jártasság előnyt jelent

– ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód

– B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

– határozatlan idejű munkaszerződés, próbaidővel

– nagyfokú önálló és felelős munka, komoly háttértámogatással
– bejelentett, alkalmazotti jogviszony
– versenyképes fizetés (alapfizetés + jutalék)
– Mobiltelefon, laptop

A megadott értékesítési területen lakók jelentkezését várjuk!

Ajánlatkérés
Megrendelő